Start to frisbee

Start to frisbee

Op 1 september 2021 start ons nieuwe seizoen en kunnen nieuwe spelers terug aansluiten bij Freezzz Beezzz!

Geïnteresseerde nieuwe spelers zijn welkom op deze trainingsmomenten in september:

 • Geboren in 2012 of later?
  Nog een jaartje geduld graag, onze jeugdwerking start vanaf 10 jaar

 • Geboren in 2009, 2010 of 2011?
  De U14 traint op zondagochtend van 10u tot 12u op veld 11 op het sportcentrum de Gulden Kamer, ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je bent welkom om te komen testen op 5, 12, 19 en 26 september

 • Geboren in 2006, 2007 of 2008?
  Onze U17-spelers trainen op woensdag van 18u45 tot 20u15 op veld 12 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagochtend van 10u tot 12u eveneens op veld 12 op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de zondagen 5, 12, 19 en 26 september of op de woensdagen 1, 8, 15 of 22 september

 • Geboren in 2005 of eerder?
  Team TWO traint op woensdagavond van 20u tot 22u op veld 7 op het sportcentrum de Gulden Kamer en op zondagavond (vanaf oktober) van 20u tot 22u op veld 12 op de Gulden Kamer. Ingang langs de parking op het einde van de Geralaan in Sint-Kruis. Je kan komen testen op de woensdagen 1, 8, 15 of 22 september

Wil je eens testen of onze sport iets voor jou is? Vul dan het contactformulier in op deze link. Laat dan wel even weten wat je geboortejaar is en wanneer we je mogen verwachten.

Belangrijk: wegens corona en om de trainingen deftig te kunnen organiseren kan je niet zomaar opduiken op training zonder iets te laten weten! Laat via het contactformulier dus zeker weten wanneer je zal komen. Liet je niets weten dan zal je niet kunnen meespelen!

We verwachten alle sportievelingen vanaf 10 jaar, meisjes of jongens. Hou er wel rekening mee dat ultimate frisbee een intensieve sport is waarbij veel gelopen moet worden. Zorg voor goede loopschoenen, bij voorkeur met noppen, zodat je niet uitglijdt op het natte gras. Breng een fles water mee voor in de pauzes en ook een rood en zwart T-shirt om op het einde van de training een wedstrijdje te kunnen spelen.

De eerste 3 trainingen zijn vrijblijvend. Als je daarna beslist om aan te sluiten dan bedraagt het lidgeld 125 euro als je werkt en 90 euro voor alle studenten en de spelers van de teams U14 & U17. Inbegrepen in het lidgeld: huur van de zalen, terreinen en kleedkamers, verzekering, verplaatsingsonkosten voor Belgische tornooien en competities, gedeeltelijke tussenkomst in de verplaatsingskosten voor buitenlandse tornooien. Ons seizoen loopt tot 31 augustus.

Hieronder vind je het promofilmpje voor onze vereniging. Tot binnenkort?