Start to frisbee

Start to frisbee

Update 1 oktober 2022: de start-to-frisbee actie werd beeindigd. Volgend jaar in september kan je terug aansluiten

Op 1 september 2022 start ons nieuwe seizoen en in het kader van de maand van de sportclub kunnen nieuwe spelers terug aansluiten bij Freezzz Beezzz

Onze trainingen gaan door op het sportcentrum de Gulden Kamer in Sint-Kruis Brugge, ingang langs de parking op het einde van de Geralaan. Volg de richtingsaanwijzers naar veld 12.

Geïnteresseerde nieuwe spelers zijn welkom op deze trainingsmomenten in september:

 • Geboren in 2013 of later?
  Nog een beetje geduld, onze jeugdwerking start vanaf 10 jaar

 • Geboren in 2011 of 2012?
  De U13 traint op zondagochtend van 10u tot 12u op veld 11. Je bent welkom voor initiaties elke zondag van september

 • Geboren in 2009 of 2010?
  De U15-groep traint op zondagochtend van 10u tot 12u op veld 10 en op woensdag van 15u30 tot 17u op veld 12. Je bent welkom voor initiaties elke zondag van september. Op woensdagmiddag kan je geen initiatie volgen, deze training is voorbehouden voor spelers die al lid zijn

 • Geboren in 2007 of 2008?
  Onze U17-spelers trainen op woensdag van 18u45 tot 20u15 en op zondag van 10u tot 12u op veld 12. Je bent welkom voor initiaties elke woensdag en zondag van september

 • Meisjes geboren in 2006 of eerder?
  Team wuf. traint op woensdagavond van 20u tot 22u en op vrijdagavond van 20u tot 22u op veld 12. Je bent welkom voor initiaties elke woensdag en vrijdag van september

 • Jongens geboren in 2006 of eerder?
  Team HIVE traint op woensdagavond van 20u tot 22u en op zondagavond van 19u tot 21u op veld 12. Je bent welkom voor initiaties elke woensdag en zondag van september

Wil je eens testen of onze sport iets voor jou is? Vul dan het contactformulier in op onderstaande link. Laat dan wel even weten wat je geboortejaar is en wanneer we je mogen verwachten. Je kan niet zomaar opduiken op training zonder iets te laten weten!

We verwachten alle sportievelingen vanaf 10 jaar, meisjes of jongens. Hou er rekening mee dat ultimate frisbee een intensieve sport is waarbij veel gelopen moet worden. Zorg voor goede loopschoenen, bij voorkeur met noppen, zodat je niet uitglijdt op het mogelijke natte gras. Breng een fles water mee voor in de pauzes en ook een rood en zwart T-shirt om op het einde van de training een wedstrijdje te kunnen spelen.

De eerste 3 trainingen waaraan je deelneemt zijn vrijblijvend. Als je daarna beslist om aan te sluiten dan bedraagt het lidgeld 125 euro als je werkt en 90 euro voor alle studenten en de spelers van de teams U13, U15 & U17. Inbegrepen in het lidgeld: huur van de zalen, terreinen en kleedkamers, verzekering, inschrijving en verplaatsingsonkosten voor Belgische competities, gedeeltelijke tussenkomst in de verplaatsingskosten voor Belgische of buitenlandse tornooien. Ons seizoen loopt tot 31 augustus.

De eerste van 3 mogelijke testtrainingen moet in september zijn; vanaf oktober 2022 laten we geen nieuwe leden meer toe!

De maand van de sportclub is een actie in samenwerking met Sport Vlaanderen

 

Hieronder vind je het promofilmpje voor onze vereniging. Tot binnenkort?